אודות

ד"ר קרינה קריידן חרץ

מומחית במיילדות וגינקולוגיה, רפואת העובר ואולטרסאונד מיילדות וגינקולוגיה 

ד"ר קריידן חרץ היא מומחית בינלאומית באבחון טרום-לידה ונוירולוגיה של העובר, המנהלת את היחידה לאולטרסאונד בבית החולים "ליס" ליולדות ונשים (איכילוב). בנוסף, משמשת כמרצה בכירה בחוג לגינקולוגיה ומיילדות של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

את לימודי הרפואה השלימה באוניברסיטה הפדראלית בפרנה, ברזיל, ארץ הולדתה. מומחית במיילדות וגינקולוגיה משנת 2006, ובעלת תואר מומחה באולטרסאונד מיילדות וגינקולוגיה ורפואת העובר מהאיגוד הברזילאי לגינקולוגיה ומיילדות.

בשנת 2012 עלתה ארצה ושימשה כרופאה בכירה ביחידת אולטרסאונד נשים ובמרפאה הרב-תחומית לנוירולוגיה של העובר בבית החולים ״וולפסון״ בחולון, עד לשנת 2019. במקביל, החלה לעבוד ביחידה לאולטרסאונד בבית החולים ״ליס״ ליולדות ונשים במרכז הרפואי תל אביב על שם סוראסקי (איכילוב) מ-2017, ועומדת בראשה מ-2023.

מעבר לעבודתה כאן בארץ, בברזיל, ניהלה את מרפאת מוח העובר בבית החולים של האוניברסיטה הלאומית בסאו פאולו, ושימשה כרופאה אחראית על השירות לנוירולוגית העובר בבית החולים על שם אלברט איינשטיין בסאו פאולו.

ד“ר קריידן חרץ היא מומחית עולמית בתחומה, מרצה בכנסים ובקורסים בינלאומיים, ורופאים ורופאות מרחבי העולם מגיעים במיוחד על מנת להתמחות אצלה. ד״ר קריידן חרץ חברה בוועד המדעי של החברה הבינלאומית לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה (ISUOG), ובעבר הייתה חברה בוועד החברה הישראלית לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה. מאמריה בתחום פורסמו בעיתונות הרפואית הבינלאומית.

ד״ר קרינה קריידן חרץ